טפטים לקיר

טפטים הם למעשה חיפוי קיר דקורטיבי אשר מיועד עבור קירות פנים של בתים, בתי עסק, אולמות ומשרדים.
טפטים מגיעים במגוון רחב של עיצובים וצבעים, יכולים להיות עשויים מחומרי גלם שונים כגון: בד, קש, מתכת, במבוק, ויניל או שילובים של מספר חומרים וחלקם אף מתאפיינים בטקסטורות מיוחדות.
לטפטים ישנה השפעה רבה על האווירה והמראה של החדרים בהם הם מותקנים – כאשר ניתן לבחור לדוגמא בטפט אשר ישתלב בהרמוניה עם הסגנון העיצובי שבחרנו, בטפט שיעדן את העיצוב הקיים או להבדיל, בטפט אשר “ישבור” סגנון עיצובי מסוים וייקח אותו למקומות חדשים, מיוחדים ונועזים.
אצלנו ב”קבסו” תוכלו למצוא מגוון רחב של טפטים מכל הסוגים והסגנונות
אנחנו מתמחים בהתאמה והדבקה של טפטים בצורה איכותית ללא בועות אויר או סימני הדבקה,
כך שלכן נשאר רק להגיע אלינו לחנות ולבחור את הטפטים שמתאימים לטעם ולקירות שלכם

איך לבחור טפטים?

בחירת טפטים אמורה להתבסס על שורה של שיקולים שונים ובין היתר: החדר או החלל עבורו הטפט מיועד – לדוגמא, מי שמחפש טפטים לחדרי שינה יבחר בדרך כלל בכאלו המתאפיינים בעיצובים עדינים ובצבעים רכים, לעומת זאת מי שמחפש טפטים לחדר המשחקים של הילדים, יעדיף את אלו המתאפיינים בצבעים חיים ומעוררים.
כמובן, שגם המטרה בגינה עלה הרצון או הצורך להתקין טפט תהיה בעלת השפעה על הבחירה – לדוגמא, האם אתם מעוניינים בטפט כאלמנט עיצובי או שאולי אתם זקוקים לטפט על מנת לטשטש פגמים שונים בקיר?
שיקולים נוספים אשר נחשבים כבעלי השפעה על בחירת טפטים הם: תקציב, טעם אישי, סגנון עיצובי וטרנדים.
עושים את הבחירה הנכונה
טפטים עברו מתחילת דרכם (בתקופת הרנסנס) ועד לעצם היום הזה, מספר רב של גלגולים.
נכון להיום, כל מי שתר אחר טפטים יוכל למצוא אצלנו מגוון רחב של אפשרויות עיצוביות, איכותיות ומרהיבות.
לצד העיצובים המיוחדים, כל הטפטים אותם אנו מציעים מתאפיינים באיכות גבוהה, עמידות, התקנה פשוטה – ובעת הצורך גם אפשרות להסרה קלה.
כך שלא משנה איזה סוג של טפטים אתם מחפשים או לאיזה סוג של חדר או חלל הם מיועדים, אצלנו תוכלו לקבל מענה על מלוא הדרישות והצרכים.
כל מה שאתם צריכים לעשות זה להבין תחילה את הצרכים והדרישות שלכם מהטפטים המבוקשים, בשלב הבא, לעיין בהיצע הנרחב והמגוון של האפשרויות ובשלב האחרון לבצע בחירה מושכלת ונבונה באותם טפטים אשר ישמשו אתכם נאמנה.