כיצד וילונות משדרגים את הבית משמעותית

מספיק וילון אחד לשינוי אוירה כוללת

כשגרים פרק זמן ארוך באותו בית לפעמים מתחשק לעשות איזה שינוי ולגוון. שבירת שגרה ושינוי סגנון, אפילו באופן זמני בלבד, מביאים איתם גם שינוי של מצב הרוח והאנרגיות ואנשים רבים בוחרים באפשרות של שינוי קטן כאשר אין ביכולתם או ברצונם לבצע שינוי או שיפוץ גדול בבית. השינוי יכול לכלול הזזה של הרהיטים או החלפת מקומות, צביעה של אחד או יותר מהקירות בדירה, תליית תמונות או אפילו החלפת חדרים. שינוי קטן נוסף שיכול להביא להשפעה עיצובית גדולה יותר הוא תלייה של וילון על אחד החלונות. לווילון יש השפעה רבה ומיוחדת על כל חדר שבו יימצא.

וילון שונה – אוירה שונה

כאשר מתקינים וילון על אחד החלונות בחדר או בסלון, ישנן כמה השפעות שהווילון גורם.

ראשית, אם הווילון סגור – נכנס פחות אור לתוך החדר והעמעום הזה גורם לחדר להיראות שונה. בנוסף, אם לדוגמא מדובר בווילון גדול המיועד לחלון של הסלון, בוחרים בדרך כלל וילון בצבע או בדוגמא שמתאימה לספות ולריהוט הסלוני על מנת להשלים את העיצוב וכך יוצא שכל בדי הסלון משתלבים זה עם זה ומשלימים אחד את השני. ישנם אנשים שבוחרים בחלק משעות היום להשאיר את הווילון פתוח לרווחה ובשעות אחרות לסגור אותו, ובכל פעם מתקבל בעצם חדר אחר.

למעבר לדף הבית ולמוצרים האיכותיים מבית קבסו וילונות: לחצו כאן

אילו סוגי וילונות קיימים בשוק?

וילון הוא כבר מזמן לא רק פיסת בד ומוט עץ. התחום של עיצוב וילונות הוא עצום ומורכב וישנם סוגים רבים של וילונות שניתן להתאים על פי הצורך או על פי החלון אליו מיועד הווילון.

ישנם וילונות באורכים שונים, העשויים מבדים או חומרים שונים, ישנם וילונות המורכבים מפיסה אחת ויש כאלה שעשויים משני חלקים ואז ניתן לפתוח אותם לשני הצדדים. ישנם וילונות גלילה שנפתחים כלפי מעלה, או אפילו וילונות חשמליים (שמכונים לעיתים חלונות חשמליים) שנפתחים ונסגרים באמצעות כפתורי הפעלה. גם תחום העיצובים הוא אינסופי וניתן להתאים וילון מעוצב לכל חלון, לכל חדר או לכל בית.